Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Yönetici

Halep e yol açın

“Halep’e Yol Açın” konvoyu yola çıktı

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın organize ettiği ve onlarca STK’nın destek verdiği “Halep’e Yol Açın” konvoyu, Kazlıçeşme Meydanında yapılan basın açıklamasının ardından yüzlerce araçla birlikte yola çıktı. İstikamet, Cilvegözü sınır kapısı.

Suriye'de dünyanın gözü önünde sistematik bir katliam gerçekleştiriliyor. Özellikle de son dönemde Halep, Esed rejimi ve Rus güçlerince havadan ve karadan gece gündüz bombalanıyor. Şehirde gıda malzemeleri tükenmiş, sağlık sistemi çökmüş durumda. Tüm bunlar yaşanırken uluslararası toplum üç maymunu oynuyor.
    Halep'teki katliama dur demek ve insani yardım koridoru açılmasını hedefleyen İHH İnsani Yardım Vakfı, “Halep'e Yol Açın” sloganı ile Türkiye'nin dört bir yanından Cilvegözü Sınır Kapısına bir kara konvoyu düzenliyor.
    FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bu kapsamda konvoyun İstanbul ayağında Kazlıçeşme Miting Meydanı'ndan yüzlerce araçla yola çıkan Halep gönüllüleri, Türkiye'nin dört bir yanından konvoya katılacak olan binlerce araçla birlikte Cuma günü Hatay Reyhanlı'ya ulaşacak.

timetürk
    Selam Ey Efendimiz!

Yarbay
    Allah yar ve yardimcilari olsun
    Yardım eden Duyarli kardeşlerimizdende razı olsun

''İstanbul'' güzelliğini verene kurban olduğum nazlı çiçeğim...:cck