Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bilal-i habeşi hz.lerine küfreden üveys muharreme tepki

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Bilal-i habeşi hz.lerine küfreden üveys muharreme tepki

  Bilal-i habeşi hz.lerine küfreden üveys muharreme tepki

  Selamun Aleyküm Kardeşlerim
  Muharrem isimli üveyslerin sözde lideri olduğunu iddia edip yaşayan veysel karani olduğunu söyleyerek ve yine 2.asrı saadetin kurucusu olduğnu iddia edererek insanları kandıran beynini yıkayan bu kişiye hep beraber dur demeliyiz.

  Sahabe efendiilerimiz gibi, Ecdadımız gibi, Milli ve manevi değerlerimize her fırsatta küfreden karalayan hakaret ve iftira atan, aynı zamanda faiz helaldir, kaza namazı yoktur, gibi onlarca konu hakkında insanların önce beynini yıkayıp sonra insanı imandan eden bir çok konuda ipe sapa gelmez fetvalar vererek dinimize zarar veren bu şarlatana hep beraber dur diyoruz. Sizden de desteklerinizi bekliyoruz. bu kişinin kendi sesi ve anlattıklarından yola çıkarak hazırlanmış deşifre video linklerini veya kendiniz bu kişinin hakkında yapacağınız çalışmaları sosyal medya platformlarınızda paylaşır yer verirseniz çok seviniriz..

  SAHABE DÜŞMANI BU ŞARLATANIN GERÇEK YÜZÜNÜN BİLİNMESİ VE ŞUAN BUNA İNANIP BATAKLIKTA OLAN KİŞİLERİN BİRAN EVVEL UYANMALARI İÇİN YAPACAĞINIZ DESTEKTEN ÖTÜRÜ ŞİMDİDEN RABBİM RAZI OLSUN..


  BU LİNKLERİ FORUMUNUZDA YAYINLAMANIN BİR MAHSURU VARMI BİLMİYORUM DİLERSENİZ SİLEBİLİRSİNİZ LİNKLERİ.. AMA YAYINLAYIP ALLAH İÇİN BU VİCDANEN BAŞLATILMIŞ ÇALIŞMAYA DESTEK VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİZ.

  YAPILAN ÇALIŞMALARIN BAZILARI
  https://www.youtube.com/watch?v=LhnpwknJjdQ&t=2s sahabelere küfrettiği kayıt.

  https://www.youtube.com/watch?v=Hr-CN-JNeRI&t=16s ne anlatsa etrafınaki cahillere dünyada ilk ben anlattım dediği palavralarından biri.

  https://www.youtube.com/watch?v=pPMYWBwf6Tg&t=126s yine sahabelere küfrettiği kaydın farklı videosu

  https://www.youtube.com/watch?v=mM86ihTX54Q&t=650s genel olarak tüm haltlarını anlatıyor bu video..

 • #2
  I
  HAYIRLI GÜNLER
  Ben ALLAH aşkı ile yanan Rabbime layık bir kul gül kokulu peygamberime layık bir ümmet olmaya çalışan aciz bir kulum bu yazıyı yazmaktaki gayem sizlerden üveyslik adı altında insanları maddi manevi sömüren asrı sadette gül kokulu peygamberimize hizmet eden cennetle müjdelenen sahabilere , mesala Bilali Habeşi hz küfreden Abdülkadir Geylani hz den üstünüm diyen ,kaza namazlarını yok sayan ,faizi zaruri hallerde helal kılan bir şizforen olan MUHARREM KARABAY ‘la baş edemediğimiz için ve bu şizofrenle baş edemeyecek imkanımız olmadığını için sizlerden yardım istemek için yazıyorum.

  Ben bu oluşumun içinde 3 sene kaldım ve artık düşünce melaikelerimi kullanamamaya başlamıştım adete efsunlanmış gibiydim çünkü inanılmaz bir algı operasyonu vardı sıddıklık mührü, kokular evliyaların öğretmen olarak verilmesi adn cennetinin garanti sakini olma gibi akla hayale gelmez ütopik şeylerle pespembe bir hayal dünyasının içine giriyor tabiri caizse iradenizi bu şizofrene kaptırmış oluyorsunuz hal böyle olunca devreye bu şizofrenin sağdan soldan özellikle Abdülkadir Geylani hz kitaplarından derlenip toplanmış bir iki ayetle süslenmiş kitapları devreye giriyor ve bunların alımı için manevi baskı yapılıyor kitaplar istediği satış rakamlarına ulaşmayınca ağız dolusu küfür v e beddualara maruz kalınıyor daha da önemlisi bu uygulamalara karşı çatlak bir ses olduğunuzda kendi oluşturdukları ve eğitim sınıfı olarak adlandırdıkları watsap guruplarından anında çıkarılyorsunuz buda yetmeyip ALLAH sizi istemiyor adını zikrettirmiyor diyerek adete Rabbin huzurundan kovma yetkisine sahipmiş gibi davranışlar sergileyerek manaviyatınızı tamanen bozuyor

  Muharrem KARABAY isimli din tücarının aylık geliri ortalama 40-50 bini buluyor özellikle zengin kariyer sahibi insanları avlayarak onlardan infak adı altında paralara alarak sefa sürüyor bunları geçtim hiçbir din adamının söylemediği söyleyemeyeceği BENİM İSA PEYGAMBERLE ARAM LİMONİ DİYECEK KADAR ZIVANADAN ÇIKMIŞ BU ADAMA LÜFEN BİRİ DUR DESİN ARTIK

  Yorum yap

  Hazırlanıyor...
  X