Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tesettür Oteller

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Tesettür Oteller

  Bilindiği gibi artık Türkiye'nin önemli sahil bölgelerinde yeni yeni islami oteller inşa edilmektedir. Son 2 yıldır hızla artışı görülen muhafazakar oteller,pek çok kitleye hitap etmektedir. Alanya,Antalya,Side,Manavgat,Bodrum,Fethiye,Marmar is gibi bir çok tatil cenneti muhafazakar aileler için islami tatil anlayışını benimsemektedir.

  Bu tür tesettür oteller şu şekildedir. Bayan erkek ayrı havuzları,ayrı aktivite alanları,ayrı plajları olan bir konsepttir. Bu sayede pek çok aile tatilini çok rahat bir şekilde yapabilmektedir. Aynı zaman da bayanlar için ayrı güneşlenme bölümleri vardır ve bu güneşlenme alanlarının etrafı çevrili olduğu için kesinlikle hiç kimse tarafından görünmez.

  İslami Oteller'in yemek konseptine değinecek olursak, islami otel olduğu için kesinlikle yemeklerde domuz eti,domuz yağı ya da alkol bulunmaz. Son yılların verilerine bakıldığında artık muhafazakar aileler de tatillerini tesettür otellerde çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

  Hem isteğinize hem de bütçenize uygun tesettür oteller bulmak istiyorsanız bu siteyi ziyaret edebilirsiniz..

  tesettür oteller,muhafazakar oteller,alkolsüz oteller,islami oteller,islami otel,alkolsüz otel,tesettür otel,muahfazakar otel,islami oteller antalya
Hazırlanıyor...
X