Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bilal-i habeşi hz.lerine küfreden üveys muharreme tepki

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Bilal-i habeşi hz.lerine küfreden üveys muharreme tepki

  Bilal-i habeşi hz.lerine küfreden üveys muharreme tepki

  Selamun Aleyküm Kardeşlerim
  Muharrem isimli üveyslerin sözde lideri olduğunu iddia edip yaşayan veysel karani olduğunu söyleyerek ve yine 2.asrı saadetin kurucusu olduğnu iddia edererek insanları kandıran beynini yıkayan bu kişiye hep beraber dur demeliyiz.

  Sahabe efendiilerimiz gibi, Ecdadımız gibi, Milli ve manevi değerlerimize her fırsatta küfreden karalayan hakaret ve iftira atan, aynı zamanda faiz helaldir, kaza namazı yoktur, gibi onlarca konu hakkında insanların önce beynini yıkayıp sonra insanı imandan eden bir çok konuda ipe sapa gelmez fetvalar vererek dinimize zarar veren bu şarlatana hep beraber dur diyoruz. Sizden de desteklerinizi bekliyoruz. bu kişinin kendi sesi ve anlattıklarından yola çıkarak hazırlanmış deşifre video linklerini veya kendiniz bu kişinin hakkında yapacağınız çalışmaları sosyal medya platformlarınızda paylaşır yer verirseniz çok seviniriz..

  SAHABE DÜŞMANI BU ŞARLATANIN GERÇEK YÜZÜNÜN BİLİNMESİ VE ŞUAN BUNA İNANIP BATAKLIKTA OLAN KİŞİLERİN BİRAN EVVEL UYANMALARI İÇİN YAPACAĞINIZ DESTEKTEN ÖTÜRÜ ŞİMDİDEN RABBİM RAZI OLSUN..


  BU LİNKLERİ FORUMUNUZDA YAYINLAMANIN BİR MAHSURU VARMI BİLMİYORUM DİLERSENİZ SİLEBİLİRSİNİZ LİNKLERİ.. AMA YAYINLAYIP ALLAH İÇİN BU VİCDANEN BAŞLATILMIŞ ÇALIŞMAYA DESTEK VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİZ.

  LİNK PAYLAŞMANIN BİR SAKINCASI VARMI BİLMİYORUM .. YAPILAN ÇALIŞMALARIN BAZILARI

  https://www.youtube.com/watch?v=LhnpwknJjdQ&t=2s sahabelere küfrettiği kayıt.

  https://www.youtube.com/watch?v=Hr-CN-JNeRI&t=16s ne anlatsa etrafınaki cahillere dünyada ilk ben anlattım dediği palavralarından biri.

  https://www.youtube.com/watch?v=pPMYWBwf6Tg&t=126s yine sahabelere küfrettiği kaydın farklı videosu

  https://www.youtube.com/watch?v=mM86ihTX54Q&t=650s genel olarak tüm haltlarını anlatıyor bu video..
Hazırlanıyor...
X