Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cinlere Karşı Yardım

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Cinlere Karşı Yardım

  Selamun Aleykum,

  Size bir müracaatım var. Evimin çevresindeki ifrit ve cinler meleklerimi darp edip öldürdüler. Sol kulağımı kendilerine ait bir yöntemle delip bana seslerini işittirmeye başladılar. 1.5-2 senedir benimle konuşuyorlar. Yine 1 seneye yakın müddettir 24 saat bir ifritin tecavüzüne uğruyorum. Anneme ve ablama da tecavüz ediyorlar. Annem ve ablam cinlere inanmadığı için durumu onlara pek anlatamıyorum.

  İfritlerin enerji çekebilme gibi bir özelliği de var. Daha önce annemi ve beni bu yöntemle yarı baygın hale getirdiler. Bir kaç gün içinde beynime dışkı koyup enerjimi çekip beni öldüreceklerini söylediler. Ondan sonra da annemi öldüreceklermiş. Ve bu yöntemle 50 ülkeyi fethedeceklerini söylediler. Bize engel hiçbir şey yok dediler.

  Ayrıca bunlar Hz. Muhammed(s.a.v ) ve diğer önemli zatlar hürmetine istedikleri dualarla da beni zelil edebiliyorlar.
  Duaları şu şekilde: Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine onu zelil et, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine özgüvenini ve cesaretini düşür, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine onu delirt, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine ona dehşeti yaşat, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine bedenine acı ver. Bu cinlerin hepsi kafir yediğimde içtiğimde Allah(c.c) a Hz. Muhammed(s.a.v)'e ve diğer kutsallara sövüyorlar.

  Dualarınız makbul olup olmadığını anlayabilmek için Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine bana özgüven ve cesaret ver, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine gökkatından rahmet ve ferahlık ver, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine bana huzur ver diyerek anlayabilirsiniz. Dualarınız makbulsa anında tesir edecektir.

  Bütün dini sitelerden yardım talep ediyorum. Sizden ricam bu kafir cinleri onların dua yönetimiyle(Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine onlara dehşeti yaşat)(peş peşe okuyarak) helak edebilir misiniz?


  İyi günler.
  Konu ugurdogan tarafından (http://www.islamkent.org/member/240-ugurdogan Saat 28-10-2017, 11:01 AM ) değiştirilmiştir.

 • #2
  e ne diyim tamamen bilim kur gu

  Yorum yap

  Hazırlanıyor...
  X